Cybergun F1 EVO Famas te koop
Voorzien van een Nylon Fiber body, quick change spring, high torque motor, 16:1 gears, nozzle met o-ring, Perun mosfet (met pre-cocking), Deans connector en een Begadi bucking. Recent volledig onderhouden en opnieuw ingevet.
Komt met meerdere magazijnen(3x mid-caps & 1x high-cap) en een rail mount. Schiet ongeveer 1 Joule. Moet de verzameling wat uitdunnen i.v.m. de verhuizing 😅 Vraagprijs €200, graag alleen ophalen in de buurt van Arnhem.
Heeft hier en daar een klein krasje, maar niets groots. Een mooie Famas vinden is lastig (zeker eentje die niet van goedkoop ABS is), en ze staan bekend als lastig om aan te werken. Verwacht geen perfectie, maar voor deze prijs krijg je veel replica voor je geld. Nieuw is dit alles bij elkaar 410+ euro, zonder alle interne upgrades.