Aan alles komt een einde, zo ook mijn relatie met mij Scar-L
Dus bij deze te koop aangeboden:
D-Boys Scar-L AEG
De body is polymeer en heeft een paintjob gehad met zwarte hexacon. Ziet er nu niet als nieuw uit maar ik wil je best helpen met een likje verf om er een gaaf ding van te maken.
In de body zit een nieuwe V2 Quick spring exchange gearbox met daarin een lekker 1.18J schietend hart.
Deze wordt aangestuurd door een Gate Aster Basic module met een snappy feather trigger van Gate.
Deze samenstelling geeft je de optie om snel van assault naar dmr te switchen. Met de bij geleverde batterijen ga je van 7.4V op 1.18J naar 11.1V naar de 1.4V als je de spring er bij switched dus netjes 1.7J Dit is letterlijk 5minuten werk.
De replica heeft n rammeltje zoals elke Dboys body echter gaat dit niet ten kosten van de prestaties ik heb er heerlijk mee gespeeld en schoot er prachtige shots mee de reange ligt nauwkeurig op de 40m er na moet je kunnen schieten en haal je als je goed bezig bent probleemloos de 50-60 ( mits je weet wat je doet ) Deze schoten kan je maken met dank aan de airsoftpro Hopup unit met een 70graden bucking en airsoftpro barrel.
Je krijgt:
de replica
7.4V batterij
11.1V batterij
3 Midcaps (lastfeed kortom tot je laatste bb)
Extra stock ( deze is ongeverfd )
Verzenden ( kosten op de koper)
Ophalen in Vlaardingen ( Testen Niet mogelijk )
Doe een leuk bod en hij is van jou tt waarde aan upgrades ben ik een kleine €270 kwijt geweest ( dit hoef ik er niet voor terug ofc )