In de verkoop, wegens overbodig. Ik gebruik deze niet, zonde, dus kan verkocht worden.
In nieuwstaat! de Acetech Brighter C tracer.
Hele fijne tracer. Lekker compact. Staat fantastisch op een pistol en in ook goed in een silencer te verbergen!
Is compleet met 14mm naar 11mm adapter. Die zit er nu op de foto op.
Maar standaard is deze 14mm, dus past bijna altijd.
Werkt perfect. Kan getest worden natuurlijk.
Gekocht voor 60,-. Zou er graag 35,- voor willen.
Kan opgehaald worden of verzonden.
Hieronder nog wat informatie van de website:
Acetech Brighter C Tracer Unit – deze tracer voor je airsoft replica
De Acetech Brighter C is een compacte tracer unit die je BB's laat oplichten tijdens nachtspellen. Deze tracer heeft een shake-to-wake functie die hem automatisch activeert wanneer je je replica beweegt. Na 5 minuten inactiviteit schakelt hij zichzelf uit om batterij te sparen.
Technische eigenschappen
Deze tracer is gebouwd uit aluminium en weegt slechts 32 gram. Met afmetingen van 57mm lengte en 28mm diameter past hij op vrijwel elke replica zonder de balans te verstoren. De 14mm CCW schroefdraad is standaard voor de meeste airsoft replica's. Opladen gebeurt via USB-C in 2-3 uur, waarna je ongeveer 20.000 schoten kunt tracen.
Toepassing tijdens nachtspellen
Tijdens skirms in het donker zie je met deze tracer waar je BB's naartoe vliegen. Het groene oplichteffect werkt met standaard tracer BB's. Door de automatische activering hoef je niet in het donker naar knoppen te zoeken – gewoon schudden en schieten. De compacte vorm zorgt ervoor dat hij ook in krappe CQB-omgevingen niet in de weg zit.
Beginners waarderen de eenvoudige bediening zonder ingewikkelde instellingen. Gevorderde spelers vinden het lage gewicht en de betrouwbare werking handig voor hun loadout. Het universele platform betekent dat hij op bijna elke AEG, GBB of HPA-replica past.